Herbata s.r.o., Dlouhá 612/6, 110 00 Praha 1, Staré Město. IČO: 25080377; DIČ: CZ25080377

Tablety: Výrobce - VitaHarmony

Náš dodavatel :
VitaHarmony s.r.o., Brno
 
VitaHarmony vyrábí pouze produkty 
s důrazem na čistotu, kvalitu a shodu 
s uváděnou deklarací. 
 
.
 
CentralVital 60 tbl.....323,-
Vyvážená a vysoce účinná formule s celkovým komplexem vitamínů a minerálních látek. 
 
.
 
Coenzym Q10 60 tobolek.....300,-
je látka přirozeně obsažená v buňkách lidského těla, zejména v játrech a mozku. Schopnost organizmu produkovat koenzym Q10 klesá s věkem proto je vhodné doplňovat ho. Působí především antioxidačně.
 
.
 
Česnek 60 tobolek.....99,-
Česnek je pro svou léčivou sílu ceněn už od nepaměti, ve starých civilizacích užívali pro jeho antiparazitické vlastnosti a celkově posilující účinky. Optimalizuje krevní tlak a ovlivňuje hladinu cholesterolu, příznivě působí při cukrovce, posiluje obranyschopnost a pročišťuje organizmus.
 
 
 
.
 
Ginkgo 60 caps.....160,-
Výrazně ovlivňuje průtok krve a tím i výživu všech orgánů, zejména mozku a končetin. Projeví se příznivě při poruchách paměti a koncentrace a také při potížích spojených s oběhovými poruchami.
 
.
 
Křemík 90 tbl.....160,-
Podílí se na stavbě kostí a chrupavek, na pevnosti a pružnosti šlach, kůže i vnitřních orgánů, příznivě ovlivňuje stav lámavých a štěpivých vlasů a nehtů.
 
.
 
Komplet vit.B 60tbl.....146,-
Přípravek je komplet deseti vitaminů skupiny B, které patří mezi vitamíny rozpustné ve vodě, jsou nezbytné pro udržení životně důležitých dějů v organizmu a funkcí všech tkání, hlavně trávicího traktu, nervů a kůže.
 
 
.
 
Pupalka 30 tobolek.....96,-
Pupalkový olej je ceněn pro vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, olej příznivě ovlivňuje cévní systém , hladinu tuků, cholesterolu a krevní tlak. Doporučuje se při menstruačních bolestech a křečích.
 
.
 
Rybí olej 50 tobolek.....132,-
Tobolky obsahují olej z ryb žijících v arktických vodách. Olej je bohatým zdrojem esenciálních omega-3 nenasycených mastných kyselin. Přispívá k udržení normálního stavu zraku a činnosti mozku, přispívá k normální činnosti srdce.
 
.
 
Selen imuno 100 tbl.....132,-
Je jedním z nejsilnějších antioxidantů, brání poškození buněk, oddaluje procesy stárnutí buněk, významně ovlivňuje imunitní systém, pomáhá omezit výskyt virových infekcí. Příznivě působí na činnost srdce, slinivky břišní, jater, reguluje hladinu cholesterolu v krvi a jeho ukládání v cévách.
 
.
 
Vitamin E 60 tobolek.....98,-
Má výrazný antioxidační účinek, chrání buňky našeho těla před oxidativním stresem, který bývá často dáván do souvislosti s rozvojem stárnutí.
 
 
.
 
Zinek forte 30 tbl.....58,-
Silný antioxidant, pozitivně ovlivňuje kondici pokožky, příznivě působí při vyrážkách, zvýšeném mazotoku, akné, omezuje padání vlasů, lámavost nehtů. Je nezbytný pro správnou funkci prostaty a reprodukčních orgánů, příznivě ovlivňuje sliznice trávicího traktu, nosohltanu. Význam při hojení ran a proleženin.
 
20.07.2017 16:14:59
mat.klara
Firma zapsána u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce 47947
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one